Johny

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Otrok Lásky???

občas sa tak cítim

Byť zaľúbený, to je krásny pocit. Istotne väčšina z vás vie o čom hovorím. Ale tento krásny pocit môže byt veľmi rýchlo nahradený niečím iným. Je to pocit úzkosti a strachu. Aké je to ak vás láska obmedzuje? Keď namiesto toho, aby motivovala a robila človeku dobre, robí presný opak. Ja tento pocit poznám. Svoju priateľku milujem neskutočným spôsobom. Spravil by som pre ňu všetko. No niečo v mojom vnútri ma brzdi. Je to pocit neistoty z jej správania. Neviem čí je paranoidná, alebo či je chyba na mojej strane. Za každým mojim krokom, vecou čo spravím vidí iné ženy a SEX. Ona si mysli že ju podvediem s prvou ženou, ktorá sa na mňa usmeje. Ale neviem prečo. Zamýšľal som sa nie raz nad tým, či som jej niekedy dal dôvod na to, aby sa takto správala. Dokonca som sa jej aj spýtal na to. No odpovede som sa nedočkal. Mlčky na mňa pozerala.
Tieto veci ma už ubíjajú a ničia. Niekedy sa cítim ako otrok lásky. Nedokážem bez nej žiť, ale s ňou sa niekedy vôbec nedá.
Napriek tomu  mám vo svojom vnútri pocit, že tieto naše hádky sú len dobrým korením nášho vzťahu. Musím sa priznať, mám rad korenisté jedla. A tento náš „korenistý“ vzťah môžem každý deň.

 

:)


Láska | stály odkaz

Komentáre

 1. mohol si este
  napisat ako dlho resp kratko ste uz spolu...
  publikované: | autor: aragonit (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. na to
  som nemyslel, ale uz to bude asi tak 16. mesiac....
  publikované: | autor: Johny-btw (e-mail, web, autorizovaný)
 3. ja tak z môjho pohľadu
  pripomenul si mi, že asi aj ja sa tak z času na čas správam k môjmu Mackovi. On mi tiež nikdy nedal podnet k tomu, aby som sa bála, že mi zahne a napriek tomu sa bojím. Možno si ona, alebo niekto z jej blízkych, prežila niečo podobné a bojí sa, aby sa to neopakovalo. Zrejme ťa má veľmi rada a bojí sa, že stratí to najcennejšie čo má. Keby som Ti chcela poradiť, tak možno jej viac hovor, ako veľmi ju ľúbiš a hlavne jej nezabudni tuplovať, že je pre teba JEDINA, ona si to časom vtlčie do hlavy a do srdiečka a bude to v pohode. Dúfam, teda, aspoň my sa o to s Mackom takto pokúšame.
  publikované: | autor: v7kraska (e-mail, web, autorizovaný)
 4. súhlasím so 7kráskou
  ja s tebou súhlasím, určite tejto dievčine niečo spôsobilo, to jej správanie..
  a jedno Johny - nerob, nenechaj sa brzdiť s ničím..
  ona potrebuje tvoju lásku... a všetko, čo robíš..
  určite je s tebou spokojná..
  :DD 100% a miluje Ťa, iba sa bojí, že Ťa stratí..
  a že sa jej stane niečo podobné, čo sa jej asi voľakedy stalo, alebo jej známej..
  publikované: | autor: kvietok (e-mail, web, autorizovaný)
 5. kvietok, Johny
  kvietok: ďakujem za podporu

  Johny: skutky lásky sú pekné, ale žena potrebuje aj slová lásky, ktoré vy muži tak neradi rozprávate
  publikované: | autor: v7kraska (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014